در حال بارگیری...
بنر آموزشی دوره های موشن گرافیک
02 ژوئن

معرفی دوره آموزشی موشن گرافیک سطح مقدماتی تا متوسط

با سلام.

با توجه به افزایش روز افزون علاقمندان  به هنر و تخصص موشن گرافیک و نیاز روز افزون بازار کار به این تخصص و حرفه آینده دار  ،مجموعه استودیو بومرنگ اقدام به طراحی و برگزاری دوره های موشن گرافیک تخصصی نموده است.

در این دوره  با استفاده از همکاران متخصص در مجموعه ،هنرجویان در مسیری درست قرارگرفته و با روند تولید موشن گرافیک و انیمیشن آشنا خواهند شد و در انتها می توانند با استفاده از این پتانسیل و دانش ، مارا در رسیدن به یک مجموعه قوی تر یاری کنند.

امیدواریم بر اساس اهدافی که از طراحی این دوره داشتیم ،دوره های بسیار خوبی برگزار کنیم و شاهد ورود نیروهای توانمند و خلاق به این حوزه باشیم .

 

بر همین اساس دوره آموزشی موشن گرافیک استودیو بومرنگ در سطح مقدماتی تا متوسط به دو روش حضوری و غیر حضوری به روش زیر برگزار خواهد شد

ویدئو معرفی سرفصلهای دوره آموزشی مقدماتی استودیو بومرنگ

 

دوره حضوری آموزش موشن گرافیک استودیو بومرنگ

در ۱۵ جلسه ۲ ساعته و هفته ای دو جلسه برگزار خواهد شد. کلاسها در محل استودیو بومرنگ در تهران تشکیل می شود.ساعت و تاریخ و مکان برگزاری جلسات ،بعد از پایان یافتن مهلت ثبت نام و هماهنگی با هنرجویان به اطلاع هنرجویان خواهد رسید. در این دوره هنرجویان با توجه به مطالبی که در طول دوره گفته خواهد شد ،دو پروژه را انجام خواهند داد که توضیحات بیشتر در چند پست بالاتر قرار گرفته است.طی این دو پروژه هنرجویان می تواندد دانش بدست آمده از کل دوره را جمع بندی کنند.

 

دوره غیر حضوری آموزش موشن گرافیک استودیو بومرنگ

در ۱۵ جلسه یک ساعت و نیمه و هفته ای دو جلسه برگزار می گردد.
این دوره مخصوص کسانیست که امکان حضور در محل استودیو رو برای آموزش ندارند.محتوای کلاسها دقیقا به مانند محتوای کلاسهای غیر حضوریست. با این تفاوت که آموزشها از قبل ضبط شده و در اختیار هنرجویان قرار میگیرد و دو تا سه جلسه با استفاده از پلت فرم موجود رفع اشکال آنلاین خواهیم داشت.
در این دوره هنرجویان با توجه به مطالبی که در طول دوره گفته خواهد شد ،دو پروژه را انجام خواهد داد که توضیحات بیشتر در چند پست بالاتر قرار گرفته است.طی این دو پروزه هنرجویان می تواندد دانش بدست آمده از کل دوره را جمع بندی کنند.

 

سرفصل آموزشی دوره حضوری و غیر حضوری کاملا مشترک و به شرج زیر می باشد:

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

ارادتمند – مدیریت استودیو بومرنگ

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاه خود را بنویسید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

error: محتوا حفاظت شده است.